Hakkımızda

Güvenilir Kaliteli Satış


Firmamız taahhüt firmalarının , sanayi kuruluşlarının ve resmi kurumların ihtiyacı olan elektrik malzemelerini tek bir çatı altında tedariğini sağlayıp firmalara ve kurumlara Güvenilir Kaliteli Satış hizmeti vermek için kurulmuştur.


Firmaların ihtiyaç duyduğu malzemeleri farklı tedarikçilerden temin etmesi , bu malzemelerin teslimatının ve takibinin zor olması , tedarik ve teslimat sürecinin en zor sürecidir. Ana faaliyet konumuz olan bu süreci firmanız adına biz üstlenmek istiyoruz.


İkinci konumuz ise , özellikle taahhüt firmalarının proje değişikliklerinde ve iş sonlarında atıl duruma düşen kullanılmamış ya da montaj - demontaj görmüş çalışır durumda olan malzemeleri sitemizde listeleyip ihtiyacı olan firmalara yeniden kullanım bedeliyle sunmaktayız. Bu alandaki amacımız, firmaların stok maliyetlerini azaltmak , kullanılabilir atıl malzemelerin satışını yapmaktır.


Birlikte çalışacağımız firma ve kurumlara en iyi fiyat ve doğru zamanda malzeme teslimi yapmak için çıktığımız bu yolda bizimle birlikte olmanız temennisiyle …

 

ALFANAR ENERJİ 

Murat ATİKLER